Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi » Bölgemiz Hakkında

Bölgemiz Hakkında

Lojistik konusu, Türkiye’deki hemen hemen bütün üreticilerin daima en önemli konu başlıklarından biri olmuştur. Bu anlamda Türkiye’nin her noktasına nakliyatı en hızlı ve en uygun şekilde sağlamak, üreticilerin kriterleri arasında yer alır.

Coğrafi konum itibariyle Türkiye’nin merkezi noktalarından biri olan Polatlı ilçesine bağlı Polatlı Organize Sanayi Bölgesi’nin, oluşumundan bu yana hızlı bir şekilde altyapılarının tamamlanıp, birçok yatırımcı tarafından kısa sürede doldurulmuş olmasında da bu faktör önemli rol oynamıştır.

Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi, Ankara-Eskişehir karayolu üzeri 10.ncu kilometrede anayolun 1 km. sağında olmakla beraber, yakında tamamlanacak olan Ankara-İzmir Otobanının yanı başında yer almaktadır. Polatlı ilçesine 9 km mesafede 4,243,699m2 alan üzerine kurulmuş olup alt yapı çalışmalarına hızla devam edilmektedir.

Yoğun talep üzerine başlatılan Bölge projemizde, gelecekteki taleplerin de çok fazla olacağı göz önünde bulundurularak emsal bölgelere göre oldukça geniş, ulaşım ve üretim anlamında çözüm odaklı çalışmalar başlatılmıştır.

Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgemiz, çarpık sanayileşme ve çevre sorunlarından uzak, sanayide kentleşme mantığıyla, kaynakları rasyonel kullanıp, bilgi ve bilişim teknolojilerinin sunduğu tüm imkânlar çerçevesinde üretim yapmak isteyen yatırımcılar için yeni bir fırsat alanı olmaktadır.

Siz değerli yatırımcılarımız ile birlikte Ülkemizin tam ortasında, Başkent’imizin ise yanı başında olmanın sağladığı avantajları kullanarak Sanayileşme yolunda hızlı adımlar atmak dileğiyle;

Kazançlı günler dilerim.
BAŞKAN

Top

Bir Cevap Yazın

Required fields are marked *.


Polatlı Firma Rehberi Üç Yıldız Üç Yıldız Polatlı Polatlı Baysal Turizm Baysal Turizm Polatlı Belediyesi