Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

İnovaLİG 2020

Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı olan İnovaLİG, ülkemiz ihracatının tek çatı kuruluşu olan Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından 2014 yılından itibaren bu yana artan ilgi ve katılımla düzenlemektedir.
İnovaLİG ile şirketler hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışmakta hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmaktadır. İnovasyon değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, kapsamlı inovasyon değerlendirme ve küresel kıyas analizi raporu ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmalar, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon vizyonlarını geliştirmektedirler. İnovaLİG’de şampiyon olan firmalar, her yıl Sayın Cumhurbaşkanımızın katılımı ile düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında ödüllerini alırken, finalist ve şampiyon firmaların ulusal mecralarda tanıtımı yapılmaktadır.

Bu kapsamda inovasyonu şirket kültürlerinde benimsemiş tüm firmaları, yıllar itibariyle inovasyon gelişimlerini görmesi, inovasyon alanında edinilen uluslararası tecrübeye ortak olmaları için 31 Mart 2021 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2020’ye ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

EKLER

Dil Seçiniz / Language »