Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Haberler

İSDEM Uygulaması Organize Sanayi Bölgemizde başladı.

İçişleri Bakanlığı tarafından Kovid-19 tedbirleri kapsamında tüm Türkiye’de hayata geçirilen İl Salgın Denetim Merkezi (İSDEM) uygulaması Organize Sanayi Bölgemizde de başladı.

Bölgemize iletilen; Ankara Valiliği 08.03.2021 tarihli E-13688855-000-13211 sayılı yazısı ile Kontrollü normalleşme döneminde dinamik denetim modeli kapsamında Organize Sanayi Bölgemizde çalışmalar başlamıştır. Kontrollü sosyal hayat döneminde Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenerek yayımlanan rehberlerde yer alan kurallara ve alınması gereken önlemlere ilişkin sorumlulukların yerine getirilip getirilmediğinin düzenli olarak İSDEM Uygulamasına işlenmektedir.

Denetimi gerçekleştiren ekibimiz; fabrikalarda aykırılık tespiti durumunda gerekli tutanakları tutuyor ve genel kurallar hakkında bilgilendirme yapıyorlar. Organize Sanayi Bölgesi olarak amacımız, denetimlerin sanayicimizin kendi sağlıkları için yapıldığını hissettirmek.

Mart Ayı Müteşebbis Heyet Toplantısı Yapıldı.

Ankara Vali Yrd. Sn. Dr. Ayhan ÖZKAN başkanlığında toplanan Müteşebbis Heyet üyelerinin katılımıyla yapılan toplantıda, Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi’nin gündem maddelerini değerlendirdi. 2021 yılı içerisinde OSB’ye yapılacak yatırımlar ele alındı.

Ankara Vali Yrd. Özkan’a Ziyaret…

Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA, Bölge Müdürü Hazel ÇEVİKOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Yardımcısı Ayhan ÖZKAN’ı ziyaret edecek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Haberin Devamını Oku >>

Dil Seçiniz / Language »