Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Ankara Vali Yrd. Karadağ Onuruna Veda Programı Düzenlendi.

Bölgemizde; 18 Ağustos 2015 tarihinden itibaren Müteşebbis Heyet Başkanı olarak görevinde bulunan ve Şubat sonu itibariyle de emekliye ayrılacak olan Kemal KARADAĞ onuruna veda programı düzenledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA ve Bölge Müdürü Hazel ÇEVİKOĞLU tarafından Bölge Müdürlüğünde düzenlenen programa Polatlı Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA, Müteşebbis Heyet Üyelerimiz ve tüm bölge personelimiz katıldı. Onuruna düzenlenen programda konuşma yapan Vali Yrd. Karadağ “ Meslek hayatım boyunca birçok il ve ilçede görev yaptım. Emeklilik yaşamımın başlangıcında böyle bir günde hepimizi bir araya getirdiğinden dolayı Başkan Sakarya’ya şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle başta Ulvi Bey’e, görevim boyunca müteşebbis heyette bulunan arkadaşlara sağlıklı ve başarılı bir yaşam diliyorum.” dedi.

Yeni Bölge Binasında incelemelerde bulunan Vali Karadağ, OSB Müdürü Hazel Çevikoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanından bilgi aldı.Bölge Müdürlüğü binasında gerçekleşen veda ziyaretinde Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Bölge Müdürü Hazel Çevikoğlu, Vali Yrd. Kemal Karadağ’a bölgemizdeki görevinin anısına hediye takdim etti.

Sakarya; Vali Yrd. Karadağ’a vermiş olduğu destek ve emekleri için şükranlarını sundu ve emeklilik hayatında ailesi ile birlikte sağlık ve mutluluklar diledi.

Dil Seçiniz / Language »