Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri

Bu etkinlik sona erdi.

Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği/TOBB, Türkiye İhracatçılar Meclisi/TİM ve Kuruluşumuz işbirliği ile Türkiye genelinde “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” video konferans yöntemiyle gerçekleştirilecektir.

Seminerler yılsonuna kadar devam edecek olup, üçüncü Seminer 23-24 Şubat 2021’de Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde yapılacaktır.

Seminerlerde, İhracat Mevzuatı ile Dahilde ve Hariçte İşleme Rejimleri, İhracatta Sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığı Kolay İhracat Platformu, Ülke Sunumu, Döviz Kazandırıcı Hizmetlere Sağlanan Devlet Destekleri, Pazara Giriş Engelleri ve Çözüm Yolları, Ticarette Teknik Engeller, İhracatta Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları, Türk Eximbank İhracat Kredi Sigorta ve Garanti Programları ve Eticaret/e-ihracat Uygulamaları başlıkları konuşulacaktır.

Ücretsiz yapılacak seminer sonunda ise katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.
Semineri katılımcılara duyurmanız yurtdışı pazarlarda rekabet gücünü artırmaya yönelik önem taşımakta olup, seminere katılmak isteyen firmaların aşağıda yer alan bağlantıdan kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

23 Şubat 2021 Programına kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.

Dil Seçiniz / Language »